Loading...
You are here:  Home  >  Ne Demek?  >  Current Article

Cross-Dress CD ne demektir?

By   /  31 Mayıs 2013  /  No Comments

    Print       Email

cross-dress-balik-etli

Cross Dress’in Türkçe karşılığı çapraz giyimdir. Ancak genel olarak erkeklerin kadın iç çamaşırları ve kıyafetleri giyinmesi, makyaj yapması ve kadın gibi davranması şeklinde kapsamı genişlemiştir. Genellikle tanga, g-string, külotlu çorap, mini etek gibi çekici ve hoş kıyafetler tercih edilir. Kısaca CD olarak tabir edilen cross dressing travestiliğin alt versiyonu gibi nitelendirilebilir. Göğüs büyütme, hormon takviyesi alma gibi eylemleri genelde CD olanlar yapmazlar.
Crossdresserın illa erkek olması şart değildir, kadın crossdresserlarda vardır. Ayrıca her crossdresserın transeksüellikle ilgilisi yoktur. CDler illa gay yahut lezbiyen değildir. Sadece bunu fantezisine, eğlencesine keyif unsuru olarak yapanlar vardır.

capraz-giyinme-cizme

cross-dresser-ornek

cross-dressing-mini-etek

crossdress-kulotlu-corap

cross-dress-liseli

Bir önceki yazımız olan Murphy Kanunları nelerdir? başlıklı makalemizde aksilikler, başarısızlıklar ve Murphy Kanunları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazıyı Google'da nasıl bulabilirim ?

    Print       Email

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Binaenaleyh-suleyman-demirel

Binaenaleyh ne demektir?

Read More →