Loading...
You are here:  Home  >  Sağlık  >  Current Article

En hızlı yağ yakımı için L-carnitine nasıl kullanılmalı?

By   /  19 Kasım 2012  /  No Comments

    Print       Email

Protein Tozu, Creatin ve L-Carnitine birlikte kullanımı ne gibi sonuçlar alınır? Zararı olur mu? Yağ yakımı ve kas yapımı hızlanır mı?

L-carnitine idman öncesinde kullanılması maksimum etkiyi yaratır. Tablet olanları spordan en az 30 dakika, sıvı olanları ise en az 15 dakika önce almalısınız. L-carnitine için ekstra para harcamanıza gerek yoktur vücudunuza doğal yollardan almak isterseniz kırmızı et ve süt ürünlerinde bolca L- carnitine bulunmaktadır. Ayrıca muz, kayısı, mısır, fındık, yulaf, tam buğday ekmeği, brokoli, brüksel lahanası da L-carnitine açısından oldukça zengin besinlerdir.

Kreatin+L-carnitine+Protein tozunu birlikte kullanarak iyi bir beslenme programı ve idman ile en hızlı ve kaliteli sonucu almanız mümkündür.

Bir önceki yazımız olan L-Carnitine nedir? İşe yarıyor mu? başlıklı makalemizde Carnitine (L-carnitine), L-Carnitine kullananlar ve L-carnitine nasıl kullanılmalı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazıyı Google'da nasıl bulabilirim ?

    Print       Email

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

kok-hucre-metodu-sac-ekim

Kelliğe kesin çözüm bulundu

Read More →