Koç burcu kadınları nelerden hoşlanır? Koç burcu kadınlarını nasıl etkileyebilirim? Koç burcunun burç uyumu nasıldır? Koç burcuna ne hediye alınır? Koç burcu ile evlilik nasıldır? Koç burcu kadının özellikleri nelerdir?

Koç burcu kadınları da Koç burcu erkeklerine benzemektedir. Koç kadınları biraz daha özel, içten, dürüst, altta kalmayan, çok akıllı ve uygun şekilde işlenebilir yapıya sahiptirler. Bağımsız ve analitik düşünceyle verdiği kararlarda, kimsenin kendisine yol göstermesine izin vermez. Eğer o, erkeğin kendisi için doğru kişi olduğuna inanıyorsa, bu erkeğin ondan kurtulma şansı hiç yoktur. İstediğini elde etmede oldukça hırslı davranacaktır.

Koç burcu kadınları aktif ve çalışkandır. Dışarıda çalışmayanlar bile ev içinde çalışıp üretmeyi severler. Kendi elinin kazancı ona çok tatlı gelir. El açmaktansa isteklerini kendi kazancıyla almayı sever. Bu durum Koç kadınlarının baş eğmeyi sevmemeleriyle de oldukça yakından alakalıdır, lakin bu tavırları sizi korkutmasın. Ezilmekten korktuklarından dolayı kendilerini olduklarından daha sert göstermeye çalışırlar. Eğer size güvenirlerse bu sert maskenin çıktığını alttan gerçek bir hanımefendinin yüzünün çıktığını kolayca görebileceksiniz.

Koç burcundan bir kadın ile nişanlıysanız, her şeyi yönetmek istemesini yadırgayıp bu durumdan hoşnutsuzluk duyabilirsiniz. Bu konuda öfkelenmek yerine siz de isteklerinizi kendi tarzınızla ifade edin.

Hele de ailesi tarafından kısıtlanmadıysa, hayatlarını biriyle paylaşma konusunda biraz zorlanabilirler. Lakin siz de ilk günden sizi kontrol altına almasına izin vermeyin. Yoksa size saygı duymaz. Zaten o da dişli bir erkek aramaktadır aslında, koyun gibi her istediğini yapan bir erkek ilk başta onu mutlu etse de kısa sürede sıkılacaktır ve huzursuzluklar boy gösterecektir.

Koç burcu kadının davranışları oldukça açık ve nettir. Onu tavırlarını direk ortaya koymaması biraz daha ketum olması konusunda uyarabilirsiniz. Bunu sizin de desteğinizle zamanla başarabilir.

Cinsel konularda da inisiyatifi ele alır ve dizginleri elinde tutar ama bu, ihtiras dolu saatlerde kendini bırakmayacağı anlamına gelmez. Koç kadını dinamik, ara sıra saldırgan, hareketli, yüksek gerilim altında kalabilecek gibi görünen, bunun yanında nadiren sert ve dayanıksız olan, başkalarının üstünlüklerini eğer gerçekten öyleyseler kabul eden biridir. Doğru kişiyi bulduğunda, beklen tileri karşılandığı sürece sadıktır. Evlilikte çocuklar, onun için çok büyük bir rol oynar. Sorumlulukların büyük bölümünü severek üstlenir. Zaten Koç kadınını mutlu etmek için, ona bir sorumluluk sunmak gerekir. Curcunayı, değişimi ve sıradan olmayan şeyleri sever, yeni şeyler yeni yerler keşfetmekten oldukça keyif duyar ve bu durum bazen  onun bazen saçma sapan şeyler yapmasına neden olabilir.

Bir önceki yazımız olan Koç burcu erkekleri nasıldır? başlıklı makalemizde 2012 burç yorumları, burçlar ve koç burcu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazıyı Google'da nasıl bulabilirim ?