Loading...
You are here:  Home  >  Yaşam  >  Current Article

Kova kadını ile kova erkeği nasıl anlaşır?

By   /  10 Nisan 2011  /  No Comments

    Print       Email

Aynı burçtan olan çiftlerin pek çoğu kova erkeği ile kova kadını arasındaki diyaloğu, uyumu yakalayamaz. Kova erkeği karşınıza çıktığında, hayatınız boyunca beklediğiniz erkeği bulduğunuzu anlayacaksınız. Kendinizi iyi tanıdığınızı sanıyorsanız bile bu erkek sizi hep şaşırtacaktır. İkinizde tekdüzelikten nefret edersiniz, hayat sizin için sürekli bir meydan okumadır. Asla size emirler vermek veya ilgi alanınızı kısıtlamak istemeyecektir, çünkü o da sizin kadar özgürlük ve bağımsızlığa ihtiyaç duyar. Böylece kendi hayatınızı yaşamanıza izin verecektir. Kıskançlık ona yabancıdır. Kova aşka aşıktır, seksten çok manevi ilişkiye değer verir, çünkü sadece bedensel çekim temeline oturan bir ilişki sürekli olamaz. Devamlı kaçamak yapan bir erkek değildir, başka bir kadınla ilişkisi olsa bile bunu size itiraf edecektir. Ancak kova erkeği eğer sizi çok sevmişse sizden başkasını gözünün görmesi pek de mümkün olmayacaktır, Kova erkeği çok zor bağlanır ancak gerçekten kalbindeki tek bir kişiyi sonsuza taşıyabilir.

Bir önceki yazımız olan Kova erkeği ile kova kadını nasıl anlaşır? başlıklı makalemizde astroloji, burçlar ve kova burcu dişisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazıyı Google'da nasıl bulabilirim ?

    Print       Email

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

koku-ayirt-etme

En Fazla Kaç Koku Ayırt Edebiliriz?

Read More →