Aşırı parfüm

asiri-parfum

Aşırı derecede saça, boyuna, gerdana ve kıyafete boca edilmiş parfüm kokusu hem burun yorucu hem de ağır bir koku yoğunluğu meydana getirir. Parfümü teninize sadece 2-3 kez sıkmanız fazlasıyla yeterli olacaktır. Oldukça uzağınızdaki insanlara parfüm kokunuzun gitmesine gerek yok şayet bunu istiyorsanız vücut spreyleri kullanabilirsiniz.

Dağınık Saçlar

karmasik-daginik-sac

Dağınık diyince; karman çorman olmasa da düzgün bir şekilde taranmamış, şekil verilmemiş, toplanmamış saçlar erkeklere hiç de çekici gelmiyor. Alelade yapılmış topuz için de maalesef aynı durum söz konusu, oldukça paspal eşofmanlı ev kadınını andırıyor. Fön çekmek, at kuyruğu yapmak çok daha iyi.

Yapışık Kirpikler

kirpik-yaspistiran-maskara

Mümkün olduğunca tane tane uzun ve belirgin kirpiklere sahip olun. Yapışmış kirpikleri siz sevseniz de erkeklerin sevmediği aşikar.

Kuru Cilt

kuru-cilt

Erkeklerin kadınlardaki en büyük beklentisi bakımlı olmaktır. Yumuşak, nemli bir cilt ise bakımlı olmanın ilk koşuludur. Elleriniz veya dudaklarınız kurumuş, çatlamış olmamalı yumuşak ve bakımlı görünmeli, öncelikle kendini sağlığınız ve rahatınız için.

Sararmış Dişler

sararmis-disler

Ne hemcinslerimizde ne de kendi cinslerimizde sarı dişler ve ağız kokusu pek de hoş karşılanan bir şey değildir. Özellikle de bir kadının sigara veya başka bir nedenle ağzının kokması oldukça berbat bir durumdur. Sarı dişler is ehem kendi özgüveninizi azaltır hem de karşı tarafa sevimsiz bir enerji verir.

Işıltılı Farlar

simli-isiltili-far

Annesinin makyaj malzemeleriyle oyun oynayan çocuğu andıran ışıltılı simli farlar erkekler için hiç de çekici addedilmiyor aksine basit ve yapay geliyor.

Ulu Orta Makyaj Tazeleme

ulu-orta-makyaj-tazeleme

Kendiniz için de yapıyor olsanız, herhangi bir erkek için bu oldukça itici ve şık olmayan bir davranıştır. Bakımlıyım imaj vermeye çalışsanız da, kendime dikkat ediyorum gibi görünseniz de oldukça nahoş geliyor erkeklere.

Abartılı Dudak Kalemi

abartili-dudak-kalemi

Dudak kalemi kullanırken doğru zamanda, doğru kıyafetle doğru renk seçimi büyük önem arz ediyor.

Aşırı Fondöten

asiri-fondoten

Aşırı fondöten yüzünüzü düzgün temiz göstermek yerine sanki pastel boyayla boyanmış imaj verir ki hele ki ışıkta oldukça kötü görünür. Aşırı kusurunuz varmış da kapatmaya çalılıyorsunuz izlenimi oluşturur.

Vücut Kılları

vucut-killari

Bıyık bölgesinde, yüzde, çenede, hele ki bacalarda kollarda kıllar erkeklere itici geliyor. Hemcinsleri edası vermemek için vücut tüylerine dikkat etmekte yarar var. Kadının kendine saygısı öncelikle için görünür bölgelerde vücut kıllarına çok özen göstermek gerekir.

Bir önceki yazımız olan Cinsiyete göre anne sütü başlıklı makalemizde anne sütü, anne sütünün çeşitleri ve anne sütünün önemi hakkında bilgiler verilmektedir.