iliski-durumu-karisik-aysegulShow TV’nin sevilen dizisi İlişki Durumu: Karışık cuma akşamları özellikle genç izleyicileri ekran başına kilitliyor.

İlk bölümü ile büyük beğeni toplayan dizilerin başında gelen dizi baş rol oyuncuları ile dikkat çekiyor ve izleyici tarafından en çok aranan konulardan oluyor. Adını pek duymadığımız ve çok fazla ekranlarda görmediğimiz biri olan Seren Şirince İlişki Durumu Karışık dizisinde Ayşegül karakteri ile bir anda ilgi odağı oldu ve sosyal medyada en çok konuşulan isim oldu. Seren Şirince kimdir? Ayşegül kaç yaşında boy ve kilosu kaç gibi soruların cevabını merak ettiğinizi biliyoruz. İşte tüm merak ettiğiniz soruların cevabı. İlişki Durumu: Karışık Ayşegül’ün gerçek adı Seren Şirince’dir.

Seren Şirince Kimdir?

1 Ocak 1988 doğumlu olan Seren Şirince ilk oyunculuk deneyimini Aşk Emek İster adlı dizi ile yaşamıştır. O dizide beklediği ve istediği ilgiyi görememiştir. Son olarak rol aldığı dizi olan İlişki Durumu Karışık adlı dizide Ayşegül karakteri ile bir anda yıldızı parlamıştır. Dizide sempatik tavırları ve dikkat çekici mimikleri ile kısa sürede izleyicinin gözlerini üzerine çeken oyuncu 27 yaşında olmasına rağmen minyon yapısından ötürü daha küçük göstermektedir. Dizide oyunculuk olarak da büyük başarı göstermesi üzerine son günlerin en çok konuşulan ismi oldu. Seren Şirince ismi yeni duymaya başladığımız etkili isimler arasında. Kendisiyle yapılan röportajda kesin olarak

boyunu ve kilosunu aşağıdaki gibi belirtmiştir.

Seren Şirince doğum tarihi
01 Ocak 1988 doğumlu

Seren Şirince kaç kilo?
45

Seren Şirince boyu kaç?
1.55

Seren Şirince saç rengi nedir?
Kahverengi

Seren Şirince göz rengi ne renk?
Kahverengi

Seren Şirince hangi burçtur?
Oğlak Burcu

Seren Şirince resimleri

Bir önceki yazımız olan IMF İbrahim Çanakcı kimdir? başlıklı makalemizde İbrahim Çanakçı ve IMF hakkında bilgiler verilmektedir.