Play&boy dergisi Mart 2012 sayısı Türk güzeli Aylin Alp’i konuk etti.  Hamburg Üniversitesi’nde pedagoji ve psikoloji okuyan 26 yaşındaki Aylin Alp erkek kardeşinin önerisi üzerine evde bile soyunmazken tüm dünyaya soyundu. İspanya’nın Fuerteventura sahilinde Play&boy fotoğrafçısı Andreas Reiter tarafından çekilen sek%si fotoğraflar, Almanya’da herkes tarafından konuşuluyor. Türk ve Müslüman bir kız olması dünya için ayrıca bir çekicilik oluşturuyor. Almanya’da derginin mart sayısı satış rekorları kırıyor, özellikle de Almanya’da yaşayan Türkler daha ay ortası olmadan dergileri bitirdi. Dergiye ulaşamayan arkadaşlar da merak ediyordur o görüntüleri muhtemelen. Play&boy Mart 2012 Sayısı Aylin Alp pdf dosyasını indirmeniz için ekliyorum ayrıca resimleri de sansürlü olarak ekliyorum, sansürsüzleri de download linkinden tırtıklayabilirsiniz. Biraz geç oldu ama güç olmasın.

Ayrıca Play&boy’a poz verme fikrinin dergiye abone olan erkek kardeşinden geldiğini söyleyen sek&si üniversiteli, ileride dört çocuk sahibi olmak istediğini ifade etti. Diyalog ise aynen şöyle gelişti.

Çocuk akşam eve gelince gelince kız kardeşine; “Ben Play&boy dergisine aboneyim, kızlar oraya soyu&nuyor ben de onların cıbıldak fotoğraflarına bakarak zevkü sefa içinde yaşıyorum.Sen de büyüdün kocaman oldun artık  serpildin, dışarıdan gördüğüm kadarıyla çok da güzelsin. Soy&unsan da seni de bir görsek. Hem ünlü de olursun.” demiş.

Kız kardeşi Aylin Alp’de; “hay hay abiciğim, sen yeterki iste” demiş ve Alman Play&boy dergisi Play&mate’e soyunuvermiş. Abisi de kız kardeşine baka baka iç geçirmiş.

Hatta dergiyi eline alarak Türklerin kahvehanelerine giderek bakın kardeşimin güzelliğini siz de görün diye yaymış.

Bir önceki yazımız olan Adını Feriha Koydum Oyuncuları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu yazıyı Google'da nasıl bulabilirim ?